ODWIEDŹ NAS:

 

Z tego miotu mamy dostępne tylko 2 maluchy:  suczka i piesek - gotowi na podróż - wiek 15 tyg. posiadają  paszporty i właśnie zakończyli kwarantannę!  Potrafią chodzić na smyczy i całą nockę już przesypiają, zachowując czystość. Oboje mają prawidłowy zgryz nożycowy i są wolni od chorób genetycznych Je, LSD, Furnishing normal ... wychowani w stadzie, więc potrafią się zachować, zarówno wśród dorosłych psów dużych i małych ras. 

 

SHEN Mera Vallis to  śliczny chłopak, ciekawie umaszczony.  Do tego chętnie się uczy, pięknie rusza... może ktoś wykorzysta potencjał? 

Shen jest bardzo miłym lagottkiem, ale cóż się dziwić, po takich rodzicach nie mogło być inaczej :D 

 

SYNDRA Mera Vallis ciemna czekoladka, która swoim umaszczeniem od początku wpadła mi w oko,  jest uroczą sunią o delikatniejszej kości  zapatrzoną w opiekuna.  Sunia  ma potencjał,  jeśli nie znajdzie odpowiedniego domu z chęcią ją przygarnę do swojego stadka :D 

 

kontakt WhatsApp lub mail lub tel. +48 691 630 900

Szczenięta  lagotto romagnolo !!! 

 

5 listopada 2023r. po 2,5r. przerwie narodziły się dzieci naszej najważniejszej, bo pierwszej zostawionej i z największymi osiągnięciami suczki - PICCOLINY Mera Vallis ! Piccolina ma ponad 4,5r. i będzie to jej drugi miot.  Na ojca szczeniąt wybraliśmy pięknego młodego Włocha - Multi. Ch. Saettę Mcqueen ... miot był wstępnie zarezerwowany, ale zostawiliśmy do obserwacji na dłużej połowę miotu,  żeby rozsądnie wybrać maluchy do dalszej hodowli, a wybór łatwy nie był, bo maluchy bez wad o cudnych charakterkach.