';
Hodowla Labrador Retriever & Lagotto Romagnolo    
   O nas      Salon grommerski

 
http://www.psierancho.pl
 
Warto dbać o swojego pupila przez cały rok - proszę pamiętać o o regularnych wizytach, aby psi przyjaciel zawsze wyglądał i czuł się doskonale. 

 

 
 
 
 
 ZAPRASZAMY na naszą nową stronę saloniku i hotelu dla psów pod adres:
 
Zakres usług:
Kompleksowana pielęgnacja psa:
- rozczesywanie sierści
- kąpiele przy użyciu profesjonalnych szamponów i odżywek
- strzyżenie wg wzorca FCI 
- strzyżenie komercyjne na życzenie klienta
- trymowanie psów szorstkowłosych
- pielęgnacja pazurów, uszu, oczu i inne niezbędne zabiegi
- przygotowanie psów do wystaw
- sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, preparatów, karm i innych
 
Kiedy pierwsza wizyta w salonie?
Zapraszamy maluchy w ramach socjalizacji już od 3-4 miesiąca życia na pierwsze spotkanie. Pokażę właścicielowi jak pielęgnować malucha, aby pies zaakceptował, a nawet polubił pielęgnację.
 
Posiadam profesjonalny sprzęt groomerski, także sprzęt przystosowany do usług mobilnych.  Dzięki praktyce z psami i kursie trenerskim doskonale znam psychikę psów i dogaduję się nawet z psimi łobuzami, nigdy nie stosuję środków uspokajających. Jestem osobą cierpliwą i poświęcam każdemu psu tyle czasu ile potrzebuje. Z uwagi na komfort pracy i spokojniejsze zachowanie psa bez właściciela, pies zostaje ze mną sam. Wyjątki mogą stanowić pieski agresywne, starsze lub cierpiące na schorzenia wymagające stałej obecności właściciela. 
W lipcu 2013r. ukończyłam kurs groomingu, zdałam egzamin uzyskałam certyfikat groomera. Następnie pielęgnując różne psy zdobywałam niezbędną praktykę. W 2013-2015r. uczestniczyłam także w kursie trenerskim. W 2015r. zdecydowałam się na uczestnictwo w indywidualnym kursie doskonalącym u p. Elizy Tomczak, w seminariach i warsztatach groomingowych, by następnie otworzyć wreszcie swój wymarzony salonik. 
więcej na stronie  http://www.psierancho.pl