Hodowla Labrador Retriever & Lagotto Romagnolo    
   O nas      Archiwum      Miot F 2014

WSZYSTKIE SZCZENIACZKI Z MIOTU F MIESZKAJĄ JUŻ W NOWYCH DOMACH :)

11 września 2014r. urodziło się 9 słodkich biszkopcików: 6 piesków i 3 suczki. Rodzicami zostali: Młodzieżowy Champion Polski i Niemiec Dolbia LE MANS ( więcej o Teddym ) i nasza suczka DAFNE Mera Vallis (>DRAKA). Maluszki są przecudne, mają dopiero kilka dni, słodko śpią i pomrukują. Draka wspaniale się nimi opiekuje, jest cudowną mamą, a szczeniaczki póki co piją mleczko, grzecznie śpią i rosną w oczach. Wieczorem codziennie są ważone i robię z nimi kilka ćwiczeń tzw. wczesną stymulację neurologiczną szczeniąt. 

1.10.2014r. - maluszki są już po pierwszym odrobaczeniu, po dwukrotnym obcinaniu pazurków, mają już pierwsze ząbki, oczy i uszy szeroko otwarte. Są gotowe do oznawania otaczającego je świata. Rozpoczynamy socjalizację naszych maluchów!

12.10.2014r. - szczeniaczki dojadają 2x dziennie z miseczek dodatkowe posiłki, potem popijają mlekiem mamy. Dalej są z nią całe dnie, uczą się, bawią, wychodza z legowiska i robia siku na gazety. Maluchy wychodza też juz na podwórko. Tam na przygotowanym wybiegu bawią się z rodzeństwem i dorosłymi psami. Filmik poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=0nAxDcpMizM&index=2&list=UUv0v9__H5Rafi2nB72RYdkQ

oraz:
https://www.youtube.com/watch?v=6aMTCn46NWU&list=UUv0v9__H5Rafi2nB72RYdkQ


Na początku listopada, gdy ukończą 8 tygodni (będą zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone, przejdą przegląd miotu, dostaną metryki ZKwP, książeczki zdrowia i wyprawki na nową drogę życia) będą mogły jechać do nowych kochających domów. Zapraszamy osoby marzące o nowym domowniku do kontaktu :)
Nasze maluszki są po rodzicach wolnych od dysplazji biodrowej i łokciowej, nie zachorują na postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkową, HNPK, miopatię, narkolepsję.