Hodowla Labrador Retriever & Lagotto Romagnolo    
   O nas      Archiwum      Miot A 2014
W 2014r.  2 mioty:
 MIOT A - grudzień 2014r.
UDANA & MASTER
4 czarne i 3 czekoladowe szczenięta
 
MIOT F - 11.09.2014r.
DRAKA & TEDDY
 biszkoptowe szczenięta
MAMY SZCZENIĘTA !!!

 
7 grudnia 2014r. urodził się nasz pierwszy czarno-czekoladowy miot
(7 szczeniąt:2 czarne i 2 czekoladowe pieski, 2 czarne sunie i 1 czekoladka). Rodzicami zostali: 
 Mł. Ch. Polski i Czech A'MASTER TOMFOOLERY Mighty Labs
oraz UDANA Sodalis.
Mamy dostępnego wystawowego czarnego chłopaka !
Szczeniaczki są po przeglądzie miotu - wszystkie mają prawidłowe zgryzy, są zaczipowane, odrobaczone i  3xzaszczepione. Mają już metryki i są już gotowe do odbioru. Maluchy mieszkają w naszym domu, codziennie wychodzą też na podwórko, gdzie odważnie poznają świat. Maluchy bardzo sympatyczne i kochane. Szukamy dla nich wspaniałych domków.
Antoś 11 tygodni 

ANTONIO BANDERAS Mera Vallis FCI
mocny urodziwy wesoły grubasek 

 
 
Rodowód miotu A 

W nowych domach:
                                    ADDICTED TO YOU 

                                      ADDICTED TO LOVE

 
suczka ADDICTED TO LOVE Mera Vallis FCI

piesek ADDICTED TO YOU Mera Vallis FCI  
Drodzy Państwo poświęcamy mnóstwo czasu i troski urodzonym u nas labradorom, kilka tygodni są członkami naszej rodziny, dbamy o nie, karmimy, sprzątamy, zabawiamy, pokazujemy świat, w tym czasie jesteśmy z nimi cały czas, potem trudno się rozstać więc bardzo starannie dobieramy im przyszłe domy, abyśmy mogli spać spokojnie wiedząc że są kochane tak jak my je kochamy.
 
Szczenięta rodzą się u nas w domu, potem w miarę dorastania  do dyspozycji dostają także nasz ogród, w tym psi plac zabaw z atrakcjami. Od 3 dnia życia stymulujemy maluchy dla lepszej odporności i zdrowia. Pierwsze tygodnie życia są niezmiernie ważne dla szczeniąt, takze okres ciąży i zapewnienie suce odpowiednich warunków w tym czasie. Następnie szczenięta starannie socjalizujemy. Nasze dzieci w wieku 3 i 7 lat od początku uczestniczą w życiu szczeniąt też mają swój znaczny udział w socjalizacji. W 7 tyg życia przeprowadzamy testy, ale ostateczną decyzję gdzie pójdzie maluch podejmuje hodowca, albowiem najlepiej znamy maluszki i tu należy zaufać. 
Labradory opuszczają hodowlę nie wcześniej niż w 8 tygodniu życia. Otrzymują metrykę, książeczkę zdrowia, są zaczipowane, zaszczepione i odrobaczone. Państwo dostają też wyprawkę z karmą, zabawką oraz innymi przydatnymi drobiazgami. Chętnie pomogę i doradzę w skompletowaniu wyprawki dla malucha, aby miał wszystko co trzeba do życia w nowym domku.
 
Zapraszam do kontaktu
Ania
KOntakt:
+48 691 630 900
zawa@o2.pl